Szkolenia i warsztaty

Szkolenia i warsztaty będą przeprowadzane w następujący sposób. Zarówno interesariusze rozpoczynający prowadzenie działalności w sektorze akwakultury, jak i osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w chowie i hodowli ryb będą mogli zgłosić chęć wzięcia udziału w prowadzonych szkoleniach i warsztatach. W trakcie trwania projektu planowanych jest do realizacji 10 takich wydarzeń. Każde z nich podzielone będzie na część teoretyczną i praktyczną. Podczas części teoretycznej przeprowadzone będą 3 wykłady dotyczące zagadnień związanych z tematyką danego szkolenia. Następnie odbędzie się część praktyczna, w której trakcie uczestnicy warsztatu będą mogli zdobyć doświadczenie przeprowadzając w warunkach wylęgarniczych związane z tematyką danego warsztatu procedury.

W celu odbycia szkolenia i warsztatu każdy zainteresowany musi wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w odpowiedzi na zgłoszenie wysłana będzie wiadomość e-mail z informacją potwierdzającą umieszczenie na liście uczestników.

Tematy i terminy szkoleń

  1. Innowacyjne metody kontrolowanego rozradzania ryb jesiotrowatych [Giżycko i Pozezdrze, Wstępny termin: 16.04.2020, godz. 9:30 - 16:00] (odwołane z powodu COVID-19)
  2. Innowacyjne metody kontrolowanego rozradzania ryb siejowatych [Giżycko i Pozezdrze, Termin: 25 listopad 2020 r., godz. 9:00 - 16:30] (odwołane z powodu COVID-19)

 

Wypełnij formularz