Szkolenia i warsztaty

Szkolenia i warsztaty będą przeprowadzane w następujący sposób. Zarówno interesariusze rozpoczynający prowadzenie działalności w sektorze akwakultury, jak i osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w chowie i hodowli ryb będą mogli zgłosić chęć wzięcia udziału w prowadzonych szkoleniach i warsztatach. W trakcie trwania projektu planowanych jest do realizacji 10 takich wydarzeń. Każde z nich podzielone będzie na część teoretyczną i praktyczną. Podczas części teoretycznej przeprowadzone będą 3 wykłady dotyczące zagadnień związanych z tematyką danego szkolenia. Następnie odbędzie się część praktyczna, w której trakcie uczestnicy warsztatu będą mogli zdobyć doświadczenie przeprowadzając w warunkach wylęgarniczych związane z tematyką danego warsztatu procedury.

W celu odbycia szkolenia i warsztatu każdy zainteresowany musi wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w odpowiedzi na zgłoszenie wysłana będzie wiadomość e-mail z informacją potwierdzającą umieszczenie na liście uczestników.

 

Szanowni Państwo,

W związku z nadal obowiązującym stanem epidemii szkolenie pt. „Innowacyjne metody kontrolowanego rozradzania ryb jesiotrowatych” zostało odwołane. O późniejszym terminie będziemy Państwa informować na stronie internetowej Programu Doradztwa Rybackiego „Rozradzanie, wylęgarnictwo, podchów ryb i zarybianie”.

Z poważaniem – Zarząd projektu

 

Wypełnij formularz